İPTAL İADE VE DEĞİŞİM

ÖN BİLGİ

Değerli müşterimiz, bizim için esas olan sizin memnuniyetinizdir, Mesafeli Satış Sözleşmesinin yasal yükümlülüklerinden dolayı sizin madur olduğunuzu fark ettiğimiz noktada, suistimal edilmeyeceği kanaatiyle insiyatif kullanarak maduriyetinizi anında gidermek için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

İPTAL

Henüz kargoya teslim edilmemiş olan siparişinizi, “0212 920 02 20 den” iptal edebilirsiniz. Eğer misafir alışverişi ile siparişinizi tamamladıysanız “İletişim” sayfasından sipariş iptal talebinizi bize ulaştırarak sağlayabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi iptal ettirebilirsiniz.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki – üç hafta sürebilir. Bu süreç genel bir uygulama olup, neroballsresmisitesi.com ’un müdahale hakkı bulunmamaktadır. Taksitli ödemelerinizde iade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İPTAL KOŞULLARI

KAPIDA ÖDEME ile verilen siparişlerde, ürün kargoya verilmemişse siparişi iptal ettirebilirsiniz. Ürün kargoya verilmiş ise iptal ettiremezsiniz. Siparişinize ve sesli onayınıza istinaden tarafınıza gönderilen kargoyu teslim aldıktan sonra, Açmadığınız Her Ürünü iade hakkınız mevcuttur paketi açmadan iade adresimize geri gönderebilir ve ödemenizi banka hesabınıza geri alabilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerin kargoya verildikten sonra teslim alınma yükümlülüğü vardır. Teslim alınmayan siparişlerden kaynaklanan kargo masrafları, operasyonel masraflar, reklam giderleri ve diğer tüm masraf ve zararları Alıcı/Müşteri, karşılamakla şirketimize ödemekle mükelleftir. Bu gerekçe ile lütfen sahte sipariş vermeyin ve teslim almayacağınız ürünü sipariş etmeyin.

İADE

Mesafeli Satış Sözleşmesinde geçen İade koşulları çerçevesinde siparişinizi, size ulaştığı günden itibaren Açmadığınız her Ürünü 14 iş günü içerisinde iade adresimize gönderebilirsiniz. Bu işlem öncesinde üyeliği olan müşteriler Hesabım / Siparişlerim -> “DETAYLI İNCELE” butonuna bastıktan sonra Kolay iade bölümünden iade talebi oluşturması gerekmektedir. Üyeliksiz alışverişlerde, sisteme üye olduktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verilmesi veya çağrı merkezimize ulaşılıp bilgi verilmesi gerekmektedir. Habersiz gönderilen kargolar işleme alınmamaktadır.

İADE KOŞULLARI

İade etmek istediğiniz ürünün, mesafeli satış sözleşmesindeki cayma hakkı kullanılamayacak ürünler kategorisinde olmaması şartıyla ürünü eksiksiz, kullanılmamış, ambalajı açılmamış ve hasar görmemiş şekilde “neroballsresmisitesi.com İade Adresi”ne göndermelisiniz.

Ürünü iade etmeden önce neroballsresmisitesi.com Destek Ekibi ile telefon yada e-mail yoluyla irtibat kurarak talebinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Kargonuzu Teslim Alırken, Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Mesafeli satış sözleşmesine göre, cayma hakkı kullanılamayan ürünler ve ambalajı açılmış, kullanılmış, denenmiş, tahrip edilmiş, yeniden satılabilirliğini kaybetmiş şekildeki ürünlerin iadesi, ilgili yasa gereği kabul edilmemektedir.

İADE EDİLEMEYEN ÜRÜNLER NELERDİR?

İade edilecek ürün, teslim alınan şeffaf koruma poşeti açılmadan ve orijinal paketi / kutusu ile geri gönderilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı haliyle, hiç kullanılmamış ve tekrar satılabilirliğini korur şekilde iade edilmelidir.

Kullanılmış, denenmiş, orijinal kutusu / ambalajı açılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi ve Mesafeli Satış Sözleşmesine göre, Cayma Hakkı Kullanılamayan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İADE EDECEĞİM ÜRÜN İÇİN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

Ürün / ürünlerden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde kargo ücreti firmamız tarafından ödenmekte olup gönderimin Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. Eğer ürün / ürünlerden kaynaklanan bir kusur yoksa ve iade işlemi keyfi ise gönderi ücreti alıcıya aittir.

DEĞİŞİM

neroballsresmisitesi.com adresli web sitemizden satın aldığınız ve iade koşullarına uygun olan bir ürünü değiştirmek için destek ekibimizle telefon, e-posta veya iletişim formu yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?